Whirlpool Servisi

Categories

Teknik olarak yanınızdayız. Whirlpool Servisi Olarak söylemeliyiz ki. Türkiye’nin en çok tercih edilen markası Vestel tarafından bir dönem teknik servis hizmeti sunulan Whirlpool markası zaman içinde Ariston ve Indesit markaları teknik servisine dahil olmuştur. Maalesef 2018 aralık ayı itibari ile Ariston Indesit Hotpoint markası Türkiye’den çekildiği için şu anda yetkili servise bulunmayan. Whirlpool Servisi markası firmamız tarafından uygun fiyatlara tamir edilmekte ve kullanıcılarının ihtiyacını karşılamakta.

Whirlpool Servisi

her alanda ve tercih edilesi her vakitte. Türkiye’de en çok kullanılan buzdolabı markası aralarında hat sayılı yeri bulunmaktadır. Tamir onarım yedek parça kurulum yer değiştirme arıza motor değişimi fan Motor Yenileme Kısacası bu markanın buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve mikrodalga fırını hata ankastre ürünleri dahil olmak üzere. Ataşehir Kadıköy, Pendik, Gebze, Şile, Sancaktepe, Sultanbeyli, Çekmeköy, Çengelköy, Üsküdar Ümraniye, Kadıköy. Bu bölgelerin tamamında uluslararası markaların dahil olduğu firmamız Whirlpool servisi ihtiyacını da karşılıyor.

Whirlpool Buzdolabı Servisi

İstediğiniz zaman bizleri arayarak istediğiniz tamir ihtiyacınızı karşılamamızı isteyin. Whirlpool Servis için vakit kaybetmeden arayın.

Önceki İçerikEndüstriyel Mutfak Servisi
Sonraki İçerikGoldstar Servisi