Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Categories

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Teknolojinin sağladığı avantajlardan yararlanmak isteyenlerin birçok mobil davetiye hizmeti satın alıyor. Daha kolay ve hızlı olarak davetlerin yapılmasını sağlayan bu hizmeti veren firma müşterileri ile tüm bilgilerini paylaştığı web adresi ile iletişim kuruyor.

Davetiye

Müşterilerin web sitesine girerek beğendikleri davetiye modelini onlardan aldığı bilgiler ile dolduran site Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi veren sitesi konumunda bulunuyor.

Nasıl Davetiye Talebi Oluşturulur?

İşlem yapmanın kolay olduğu site de kaliteli alt yapı sunucusu sayesinde tüm işlemleri kısa sürede yapıyor. Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, baby shower, kutlama, mezuniyet, seminer, açılış davetiye gibi farklı kategorilerde ve onlarca farklı davetiye modelinin sunumunu web adresinde yapan ve beğendiği modelin üzerine tıklayan müşterilerinden sadece birkaç bilgi alan site aldığı bilgiler ile görsel güzelliği ile beğenilen bir davetiye modeli ortaya çıkarıyor. Müşterilerinden adres, tarih ve en fazla 10 fotoğraf talep eden siteye müşteriler bu bilgileri Whatsapp üzerinden iletiyorlar.

https://happymedya.com/