Toprak Şeker Kuaför

Categories

Güzel görünmenin sırrı saç renginden geçer, tabi doğru yüze doğru kesilmiş saç modelinde es geçmemek gerekir. Size kesinlikle önerebileceğimiz muazzam bir kuaför ve bu kuaför dünyaca ünlü evet vakit kaybetmeden detaylara girelim..

Kadınların saça olan ilgisi tartışılmaz, zaten saç görsel olarak kadının olmazsa olmazı, özellikle sarı saç kadına çok yakışır göze hoş görünen mükemmel bir kadın olabilmek adına kesinlikle tavsiye edeceğimiz renktir. Değerli ziyaretçilerimiz size öyle bir kuaför tercihimiz olacak ki Ünlülerin tercihi dünyadan özel uçaklarla ülkemize gelerek, Toprak Şeker Kuaförü tercih eden misafirlerini yakın zamanda vip araçlarla müşterilerini adreslerinden alıp kuaför sonrası evlerine veya gitmek istedikleri adreslere bırakmayı hedeflemekte.

Toprak Şeker Kuaför

2004 Senesinde bayan kuaförü sektörüne mükemmel yeniliklerle giriş yapan Toprak Şeker , Saç boyama tekniği, saç uzatma teknikleri, çeşitli boya teknikleri üzerine geliştirdiği önemli formüller sayesinde kuaförler arasında öncü marka bilinilirliği olmayı başarabilmiştir.
Toprak Şeker yurt içi ve yurt dışından ziyaret eden sayısız misafirine İstanbul Kadıköy bulunan Ziverbey Köşkünde hizmetler sunmaya Modayı, trendleri takip etmeye yeni trenler geliştirmeye devam etmektedir.

Bu sene sarı saç modası devam ederken sizlerde mutlaka mu mükemmel trendlerin takipçisi kısacası sarışın fabrikası kuaförün web sitesini ziyaret etmenizi öneririz. İletişim bilgileri sizlerle.

Toprak Şeker’le Mutlaka iletişime geçin

  • Fener Yolu Mah., Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:50, 34724 Kadıköy/İstanbul
  •  +90 0216 386 70 23
  •  +90 0532 494 20 76
  • info@toprakseker.com

Sarışın fabrikası
Sarışın fabrikası

Önceki İçerikDenizli Hukuk Bürosu
Sonraki İçerikÜsküdar Whirlpool Servisi