seo

0
380

Online mağaza optimizasyonu

Uzmanlarımız mağazanızı öne çıkarıyor

Bir çevrimiçi mağaza işletirken, web sitesi optimizasyonu işe yarar, çevrimiçi mağaza optimizasyonu kullanılabilirlik optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve SEM kampanyalarının optimizasyonu (Google AdWords) içerir. Online mağaza optimizasyonunun üç temel direğine eşit dikkat gösterilmeli ve birbirleriyle koordine edilmelidir.

Kullanılabilirliğin optimizasyonu

Çevrimiçi mağazanızın ziyaretçilerinin ürün bulmasını ve satın almasını mümkün olduğunca kolaylaştırın, genellikle “şirkete kör” olursunuz ve artık kendinizi çevrimiçi mağazayı ilk kez görüntüleyen bir ziyaretçi konumuna getiremezsiniz. İnternet acentemiz, kullanılabilirlik çalışmalarını (göz izleme, anket, hedef grup analizi) ve web sitelerinin müteakip kullanılabilirlik optimizasyonlarını yapma konusunda deneyime sahiptir, ayrıca ziyaretçi istatistiklerinin web analizinde (ör. Google Analytics) ziyaretçinin web sitesindeki davranışı incelenebilir .

Online mağaza için arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motorlarında çevrimiçi mağazanın görünürlüğünü artırmak amacına sahiptir, hedef gruptan birçok ziyaretçi çevrimiçi mağazaya gelmeli ve alıcılara dönüştürülmelidir, ziyaretçilerin alıcılara oranı dönüşüm oranı olarak bilinir . Birçok, özellikle eski mağaza sistemleri arama motoru optimizasyonu için uygun değildir , ajansımız uygun bir mağaza sistemi seçimi konusunda size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacaktır.

SEM kampanyalarını optimize etme

Başlangıçta, çevrimiçi mağazanız için alakalı tüm arama terimleri belirlenir.Arama terimlerini ararken, arama terimlerinin yüksek bir dönüşüm oranı elde etmesi ve reklam kampanyanızla yüksek bir YG (Yatırım Getirisi) elde etmeniz sağlanır. SEM kampanyasını (ör. Google AdWords) oluşturup başlattıktan sonra, kampanya sürekli olarak analiz edilir ve optimize edilir.

Webnagel’den profesyonel mağaza optimizasyonu

Mağazanızı Google’ın 1. sayfasında zirveye taşıyoruz. Görünürlüğünüzü artırırsanız, kârınız artar. Şimdi bizimle konuşun ve ücretsiz SEO analizimizi kullanın, çevrimiçi mağazanızı optimize etmek için size adil bir teklif yapacağız. Paderborn-Lippstadt’ta bir ofisi ve Dortmund’da bir şubesi ile ajansımızdan SEO ve dönüşüm optimizasyonu .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here