Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Categories

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Teknoloji geliştikçe insan hayatında birçok işler kolaylaşmaya başlamıştır. Bunların başında hem evlerimizde hem de iş yerlerinde çamaşır yıkama işlemleridir. Sanayi tipi çamaşır makinesi tasarımları güncel teknolojiye göre yapılmaktadır. Tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için farklı kapasitelerde üretilmeye başlanmıştır. Sanayi tipi çamaşır makineleri daha büyük ebatlıdır ve daha dayanıklı olarak yapılmaktadır. İşletme kapasitelerine uygun olması için 10 Kg ile 100 kg arasında farklı kapasitelerde üretilmektedir. Her kuruluş ihtiyacına uygun kapasiteyi belirler ve günlük işlerini daha kolay, daha ekonomik olarak yapabilecektir.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Hizmet Sektörü İçin Çamaşır Makinesi Dünyanın her yerinde faaliyet gösteren tüm hizmet sektörü kuruluşları, günlük temizlik işlemlerini yapabilmek için sanayi tipi çamaşır makinesi modellerini kullanmaktadır. Oteller ve hastaneler insanların kullanmış oldukları çeşitli eşyaları günlük olarak yıkamak zorundadır. Bu işlemleri yapabilmeleri için çamaşır makinelerine ihtiyaç duyarlar. Sanayi tipi çamaşır makineleri sayesinde günlük kilolarca çamaşırları bir defada yıkayarak, temizlik işlerini kısa sürede tamamlayabilmektedirler. Ayrıca makinelerin gelişmiş özelliklerinden dolayı tüm çamaşırlar hijyenik olarak yıkanmaktadır.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Özellikleri

Sanayi tipi çamaşır makinesi modelleri kapasiteleri ve kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde olabilmektedir. Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Sanayi tipi çamaşır makinelerinin dış yüzeyleri suyla temas durumunda paslanmaz ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Bu makinelerde, ısıtma, yıkama ve sıkma gibi işlemler yapıldığı için kullanıcısına maddi ve zaman kazancı sağlayacaktır. Makineler kapasitelerine göre devir hız kontrol paneli bulunmaktadır.

Yıkama işlemi aşamasında titreşimi en aza indirebilmek için özel tasarımlar yapılmıştır ve aşırı titreşim durumlarda emniyet sistemi devreye girerek makinenin çalışmasını durdurmaktadır. Sanayi tipi çamaşır makineleri elektrik kaçağı ve elektrik çarpması durumlarına karşı güvenli olarak üretilmektedir. Yıkanacak olan çamaşır miktarına göre su miktarı otomatik olarak ayarlanmaktadır.