Liam Neeson intikam ateşiyle yanıp kavruluyor

Categories

Aksiyon severlerin deneyimli aktörü Liam Neeson’ın başrolünü oynadığı Cold Pursuit’ten yeni fragmanı sevenleri ile buluştu.

Yeni Film Cold Pursuit Hakında ; Son senelerde başrölünü üstlendiği aksiyon filmleriyle “bende buradayım” diye ön plana çıkanbaşarılı aktör Liam Neeson’lı Cold Pursuit’ten yeni fragmanı sevenlerine sundu. Esrar, kokayin baronu tarafından canına kıyılan evladının intikamını almak için mücadele eden bir babayı oynadığı filmde ona, iki dalda 2 Oscar adayı Laura Dern, “Shameless” dizisinin baş rol oyuncusu Emmy Rossum, Julia Jones, Tom Bateman, William Forsythe,  Tom Jackson ve Domenick Lombardozzi gibi önemli oyuncular eşlik etmekte. 2014 senesi yapımı “Buz, Kar ve İntikam” filmlerinin yenilenmiş versiyonu olan filmde orijinal filmin yönetmeni Hans Petter Moland yeniden kamera karşısına geçmekte.

Cold Pursuit

Sessiz sakin bir aile büyüğü ve babası olan Nels, Kar temizleme işi yapmaktadır. O, Rocky Dağları’ndaki istişamlı kasabanın kar felaketinde zarar görmemesi için, yolların herzaman açık tutulmasını sağlamaktadır. Eşiyle beraber turistlerin beğendiği bu yerde konforlu bir kulübeden rahat ve konforlu bşr yaşam sürmekte.

Nels huzurlu bir o kadarda sakin olan bu kasaba dan ayrılmak zorunda kalmaktadır. Çünkü oğlu bir uyuşturucu baronu tarafından canına kıyılmıştır. Vakit Zaman kaybetmeden kahraman, avcılık becerilerini gün yüzüne çıkararak sıradan bir adamdan yetenekli bir süper can kıyıcı, katile dönüşür ve karteli dağıtmayı amaçlar. Nels’in yaptıkları tahmin edilemez haldedir. Bir gangster olarak insanları sıkıntıya sokan Viking ile rekabet ettiği bir mafya ile arasında bir bölge çatışmasına yol açmaktadır. Neredeyse kimsenin zarar görmeden ayrılamayacağı bu çarpışmada adalet sağlanabilecektir. Değerli sinema severlerin dikkatine bu arada Cold Pursuit filmi vizyon tarihi aşağıdadır.

“Cold Pursuit”22 Mart’ta ülkemizde vizyona girecek.