Lens Fiyatları

Categories

Uygun Fiyatlı Lensler

Kontakt lenslerinizi değiştirmeniz gerektiğinde, uzun süre kullanabileceğiniz aylık ürünlerden ya da günü kurtaracağınız günlük ürünlerden satın almak istersiniz. Bu durumda da kendinize en yakın olan optiğe giderek sipariş verirsiniz. Evinize en yakın optikten daha yakın olan online Lens Optikal firmasını keşfetmeniz sayesinde, yerinizden kalkmadan lens siparişlerinizi verebilirsiniz.

Günlük Kullan At Lensler

Her gün değiştirme lüksüne sahip olduğunuz, hijyenik ve kolay kullanıma sahip günlük lensleri internet siteleri üzerinden sipariş edebilirsiniz. Böylece kaliteli ve sağlıklı bir göze sahip olurken, internetten lens alışverişi de yapmış olursunuz. Işıkta gözlerinizi daha az kısmanıza yardımcı olan kontakt lens modellerine de sahip olan sistemde, günlük kullan at lenslerle sayesinde zaman kaybetmeden gününüze başlayabileceksiniz.

Rahat Lensler Kullanın

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan işletme, dünya markalarıyla anlaşmalar yapmaktadır. Böylece sürekli ve düzenli olarak kullandığınız lenslerinizi internet üzerinden uygun fiyatlara sipariş edebilirsiniz. Lens Fiyatları Farklı alt modelleri ve seçenekleri bulunan lenslerde, astigmat, miyop, hipermetrop özelliklere sahip olanları da seçerek görmenizdeki bozuklukları kısa sürede giderebilirsiniz.

Tedbiri Elden Bırakmamak

İnternet sitelerine özel indirimler uygulayan işletme, çoklu kutu lens alımlarında toplam fiyat üzerinden indirim yapmaktadır. Bunun yanında seçili kontakt lens ürünlerinde, temizlemek için gerekli olan solüsyonları da ücretsiz şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Hizmetlerinde göz doktorunuzun verdiği reçeteyi sisteme fotoğraf olarak yüklemenizi isteyen işletme, tedbiri hiçbir zaman elden bırakmamaktadır.

İletişim Bilgileri

Merkez: Lensoptikal Fatih Mah. Velioğlu Cad. No:64/B Bağcılar
Vizyon optik inönü mh 428. sk no:3/b Bağcılar istanbul

T. +90 212 630 89 39 (Hafta içi 9:00-17:30)

Whatsap. +90 555 088 75 05 (Hafta içi 9:00-17:30)