İstanbul’da en iyi gece klubü

Categories

İstanbul dendiği zaman aklımıza gelecek birçok şey vardır. Boğaz Manzarası,Turistik yerleri,Taksim Meydanı, her bir İlçesinde çok farklı tatlarla karşılaşabilirsiniz lezzet mekanları ve dillere destan akıldan çıkmayan gece yaşamı..

İstanbul ilçesi ile ilgili aklımıza gelen en önemli durumlardan biri de tabiki renkli gece hayatı olmaktadır. Sizlere Bu Yazımızda İstanbul’da en iyi gece klubü Müzik önerilerinden tüketilen içkilerin çeşitli olmasına kadar birçok şey ulaşılması gereken tercih edilen mekanları belirlemektedir. İstanbul’un hızlı ve mükemmel yaşantısında gece hayatı hatırı sayılır önemli bir yer oluşturmaktadır.

İstanbul’da en iyi gece kulübü

Gidilecek binlerce mekan varken Gruks Olarak sizler için bunları derledik, gördük, deneyimledik, gezdik ve içlerinden 3 en mükemmel mekanı sizlere listeleyeceğiz.

İşte İstanbul’un gece hayatının vazgeçilmez mekanı.

Anjelique

İstanbul’un en gözde ve ünlü kaliteli restoranı ve gece kulübü Anjelique, faliyete geçtiği günlerden beri eğlencenin kesinlikle kuşkusuz, vazgeçilmez adresi. Hem yerli hemde dünya restoranı, aynı zamanda gece kulübü olma özelliğini taşımaktadır. Yanı sıra Ortaköy’de Boğaz manzarası ve mükemmel kolay ulaşılabilir konumu ile de en iyiler arasında yer almaktadır.  3 katlı bir yalıda müşterilerine hizmetler veren Anjelique‘te, Her katta farklı tarzda müzik listesi bulunmaktadır. Dünyanın en önemli ve meşhur dj lerinin sahne aldığı mekanda müzikleri sayesinde ruhunuz müziğe doyacak.

Mutfağı restorantları dışında en çok eğlence mekanı olarak tercih edilmesi ile ünlü İstanbul’un en elit mekanı Anjelique’de Uzakdoğu-Asya Mutfağının. Leziz ve seçkin lezzetleri Sunmakda. Orta ve üst kattalarda ise, dünyanın en iyi mutfağına sahip bir restorantlardan birmenüler servis edilmekte. Anjelique’in menüsünde ayrıca Türk yemeklerinden. özel Talarda ayrı bir başlık altında sunulması tercih edilmesi muhtemel önemli nedenler arasında yer almaktadır. Sizlere bizim gözümüzdeki ilk yer olarak tavsiye edilir.

Anjelique Adresi : Muallim Naci Caddesi Salhane Sokak 5, Ortaköy, Ortaköy, Beşiktaş

Anjelique Telefon: (212) 327 28 44