Fikr-i Hayal Reklam Ajansı

Categories

Sosyal medya reklamcılığı açısından Fikr-i Hayal Reklam Ajansı performans odaklı bir yönetim stratejisine sahiptir. Performans odaklı yönetim, pozitif yatırım getirisinin her zaman pozitif olduğu ve her zaman pozitif reklamcılık yatırımlarının bir sonucu olduğu anlamına gelir. Sosyal medya reklam ajansı Sosyal medya reklam sosyal medya siteleri aşağıdaki gibidir:

Fikr-i Hayal Reklam Ajansı

Facebook
Instagram
Youtube
Neden Sosyal Medya Reklamları?

Dünyadaki reklamlardan bahsederken akla gelen ilk şey, kaç farklı insana ulaşabileceğinizdir. Bugün sadece 1,5 milyar insan bugün aktif olarak Facebook’a katılıyor. Bu numara, dünyadaki en çok izlenen TV kanallarından daha fazla. Ayrıca, bir kişi televizyon karşısında ortalama 1-1.5 saat geçirirken; sosyal medya etkinliği gün boyunca devam ediyor. Bu nedenle, televizyonda çok önemli olan reklam prime time anlamlı gibi bir kavram, sosyal medya reklamcılığı için çok anlamlı olmayabilir.

Sosyal Medya AjansıReklam Ajansı , sosyal medya yönetimi gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

İnsanlar faaliyetlerini, anılarını, mesajlarını, fotoğraflarını ve daha fazlasını gün boyunca sosyal medya kanallarında paylaşırlar. Tüm bu veriler çeşitli sosyal medya platformlarında toplanır ve büyük veriler oluşturulur ve bu veriler ışığında insanlar tüketici sınıflarına ayrılabilir. Alışveriş yapmaktan hoşlananlar, yatçılıkla ilgilenenler, evcil hayvanlarla ilgilenenler, kadın kıyafetleriyle ilgilenenler ve daha fazlası … Tüm bu sınıflar sosyal medyadaki davranışlarımız sonucunda yaratıldı ve doğru mesaj ve doğru sonuçlar alınabilir. Bu yüzden sosyal medya reklamları tüm markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama aracı haline geldi.

Önceki İçerikCanlı Radyo Dinle
Sonraki İçerikİnşaat Bariyer Sistemleri