Endüstriyel Mutfak Servisi

Categories

Endüstriyel Mutfak Servisi Teknoloji geliştikçe, insan yaşamındaki birçok iş daha kolay hale geldi. Bunların çoğu evlerimizde ve iş yerlerimizde çamaşır yıkama ve yıkama işlemleridir. Endüstriyel çamaşır makinesi tasarımları mevcut teknolojiye göre yapılmaktadır. Endüstriyel Mutfak Servisi  Tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı kapasitelerde üretilmeye başlanmıştır. Endüstriyel çamaşır makineleri daha büyük ve daha dayanıklıdır. Çalışma kapasitelerine uygun olması için 10 kg ile 100 kg arasında değişen farklı kapasitelerde üretilir. Her kuruluş kendi ihtiyacına göre kapasiteyi belirleyecek ve günlük işleri daha kolay, daha ekonomik hale getirebilecek.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Hizmet Sektörü İçin Çamaşır Makinesi Dünyanın her yerinde faaliyet gösteren tüm hizmet sektörü kuruluşları, günlük temizlik işlemlerini gerçekleştirmek için endüstriyel çamaşır makinesi modellerini kullanır. Oteller ve hastaneler her gün çeşitli insanları yıkamak zorundadır. Bunu yapmak için çamaşır makinelerine ihtiyaçları var. Endüstriyel Mutfak Servisi  Endüstriyel çamaşır makineleri sayesinde günlük kilolarını bir seferde yıkayabilir ve temizleme işlerini kısa sürede tamamlayabilirler. Ayrıca, makinelerin gelişmiş özellikleri nedeniyle, tüm çamaşırlar hijyenik olarak yıkanır.

Endüstriyel Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi Özellikleri Endüstriyel çamaşır makinesi modelleri kapasitelerine ve kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip olabilir. Endüstriyel çamaşır makinelerinin dış yüzeyleri su ile temas eden paslanmaz ürünler kullanılarak yapılır. Bu makinelerde, ısıtma, Endüstriyel Servisi yıkama ve sıkma işlemlerinin yapılması kullanıcıya yapılacak malzeme ve zaman tasarrufu sağlayacak. Makinelerin kapasitelerine göre hız kontrol panelleri vardır.

Yıkama işlemi sırasında titreşimi en aza indirgemek için özel tasarımlar yapılmış ve aşırı titreşim durumunda güvenlik sistemi devreye girmiş ve makinenin çalışmasını durdurmuştur. Endüstriyel çamaşır makineleri, elektrik kaçağına ve elektrik çarpmasına karşı güvenli olacak şekilde üretilmiştir. Su miktarı, yıkanacak çamaşır miktarına göre otomatik olarak ayarlanır.

Önceki İçerikSanayi Tipi Çamaşır Makinesi
Sonraki İçerikWhirlpool Servisi