Düğün Fotoğrafçı

Categories

Düğün Fotoğrafçısı Düğün fotoğrafçılığı konusunda sektörde kendini kanıtlayan firmamız oldukça başarılı işlere imza atmış ve büyük bir müşteri portföyüne ulaşmıştır. Hizmet verdiği bölgelerde evlenmek isteyen birçok insan düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih etmektedir. Bunun temel sebeplerinden biri müşteri memnuniyetine uygun çalışmamız, ayrıca verdiğimiz hizmeti yaratıcılığını kullanan fotoğrafçılarımızın sanatsal bir çekim konsepti uygulamasından kaynaklanıyor.

Düğün Fotoğrafçı

Sizlere verdiğimiz hizmetler ile sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ederken gelin ve damat adaylarının en güzel ve en mutlu günlerinde yanlarında oluyoruz. Gelin ve damat adayları ile düğün öncesinde bir toplantı yapıyoruz ve isteklerini dinleyip çekimlerimizin seyrini buna göre belirliyoruz. Fotoğrafçımızın objektifi genellikle birçok düğünde, düğünün doğal seyri üzerine çekim yapmaktadır. Fakat gelin ve damat adaylarımızın isteği üzerine çekim kareografi belirleyip, bir standart üzerinde düzgün konsept belirleyerek, gelin ve damat adaylarını yönlendirip, nasıl poz vermeleri gerektiği konusunda birtakım rütüşler yaparak çekimlere devam etmekteyiz.

Gelin ve damat adaylarımızın istekleri doğrultusunda yaptığımız çekimlerde düğünden önce ya da sonra sadece gelin ve damadın özel fotoğraf çekimlerini iç mekân ve dış mekân çekimlerini istedikleri seçtikleri bir mekânda yapıyoruz. Genellikle ekibimizin belirlediği mekânlar hem manidar hem de romantizm oluşturacak yerlerden seçilmektedir. Bu yerler doğanın içinde bir orman, kumsalı olan bir deniz kenarı ya da tarihi bir mekân olabilmektedir. Fakat gelin ve damat istedikleri mekânı seçebilir.