Çalışanların Önemini Bilen Endüstriler

Categories

Çalışanların Önemini Bilen Endüstriler İşte size çalışanların en sadık olduğu, yıllarca çalıştığı ve kendilerini evlerinde hissettiği endüstriler.

Çalışanların Önemini Bilen Endüstriler

Tasarım

Yaratıcılık endüstrisi şu anda Dünya’nın en hızlı büyüyen sektörlerinden biridir ve diğer endüstrilerden daha iyi performans göstermeye devam etmektedir. Tasarım ve yaratıcılık sektörü şimdi 92 milyar sterlinin üzerinde bir değere sahip ve ortalama olarak İngiltere ekonomisinin iki katı oranda büyüyor. Çalışanların Önemini Bilen Endüstriler Tasarım kariyeri düşünen yetenekli bireyler, rahat ve samimi bir çalışma atmosferi, gündelik veya akıllı-gündelik elbise, beceri ve öğrenme ve sosyal etkinlikler etrafında çok merkezli, açık bir kültür öğrenme ve geliştirme fırsatları tadını çıkarabilirsiniz.

Mühendislik

2017’nin 4. çeyreğinde İngiltere mühendislik işletmelerinin% 22’si, en önemli iş zorluklarının önümüzdeki yıllarda geleceğini belirtti. Mühendislik endüstrisi aynı zamanda çeşitli yetenekleri de temsil ediyor. İngiltere’nin mühendislik işgücünün sadece %9’u kadın ve mühendislerin sadece %6’sı etnik azınlık kökenlidir ve büyük uluslararası işverenler büyümeyi desteklemek için farklı mühendisleri çekmeye zaten yatırım yapmaktadırlar.

2018 Mühendisliğin Yılı, endüstri mühendisleri 7-16 yaşlarındaki gençlerin, ebeveynlerinin ve öğretmenlerinin neler yaptığını anlama ve bilinçlendirmeye yönelik ulusal bir kampanyadır. İşgücü taleplerini yerine getirmek için, İngiltere mühendislik endüstrisinin 2025 yılına kadar 1,8 milyon insanı işe alması ve eğitmesi gerekiyor – bu da 2018’in bir mühendislik kariyerine başlamak veya mevcut teknik yeteneklerinizi geliştirmek için mükemmel bir yıl olması konusunda önem taşıyor.

İnsan Kaynakları

İşe alım birkaç sebepten ötürü 2018’de çalışacak en iyi endüstrilerden biridir. İşe alımda çalışmak, bir işin içinde iş sahibi olmak gibidir: Kendi işinize başlamak için mali risk almak zorunda kalmadan, performansınıza ödüllendirilirsiniz. İşe alım ajansları, çalışan kişilerin keyif alması için bir sosyal ortam yaratacaktır.

Uzay

Dünya ekonomisinin en hızlı büyüyen sektörü olarak, Dünya Uzay endüstrisinin gelecek yıl 100.000 yeni iş yaratması ve cironun 40 milyar sterline ulaşması bekleniyor. Uzay endüstrisi de dünyanın dört bir yanına yayılıyor: Amerika’nın uzay ajansı NASA, Nisan 2018’de yeni dünyalar bulmak için yeni bir gezegen avcısını başlatarak uzay araştırmalarında geleceğe öncülük ediyor ve Avrupa Uzay Ajansı (ESA) halihazırda Dünya gözlemini geliştiriyor. sistemi Copernicus ve Galileo GPS programı.